Service en Support Engineer? We want you!

15 Nov 2016

'Time for change? We are hiring!'
Wij zoeken jou! Die gemotiveerde Service en Support Engineer die ons team komt versterken.

Check onze vacature, reageer en wie weet ben jij binnenkort ook een echte Cinnovater!

 

 

 

Cinnovate draagt met behulp van innovatieve technologie bij aan de kwaliteit van leven van mensen met een beperking. Wij helpen senioren om zo lang mogelijk zelfstandig te kunnen blijven wonen. We helpen mensen met een handicap door ze bepaalde lichaamsfuncties terug te geven in de vorm van techniek. We helpen mensen met een verstandelijke beperking bij het onderhouden en uitbreiden van hun sociale netwerk. Kortom Cinnovate helpt kwetsbare mensen door met technologie hun zelfredzaamheid en zelfstandigheid te verbeteren.

 

Wij zijn op zoek naar een Engineer die ons kan helpen ons doel te bereiken. Namelijk zoveel mogelijk mensen met een beperking kwaliteit van leven bieden met behulp van onze Cinnovate technologie.

 

Wie zijn wij?

DEA is ontwikkelaar en producent van de Cinnovate creative building solutions. DEA is een flexibel en dynamisch familiebedrijf waarin veel aandacht is voor persoonlijke ontwikkeling en maatschappelijke verantwoordelijkheid. Onze complete research & development afdeling richt zich op het ontwikkelen van technologie ten behoeve van mensen met een beperking, van verpleegoproep systemen tot automatisch rijdende rolstoelen.

 

Service en support team

Wij hebben een gedreven service en support team waarin veel ruimte is voor zelfstandig werken. De primaire doelstelling van ons team is het ondersteunen van onze partners bij het installeren en onderhouden van de Cinnovate technologie.

 

Wij zijn op zoek naar een Engineer met liefde voor techniek en affiniteit met zorg en welzijn Een Engineer die niet bang is om actief bezig te zijn met zowel software als hardware. We zoeken een enthousiaste techneut met een positieve instelling die niet ophoudt voordat onze klanten geholpen zijn.

 

 

Jouw werkzaamheden

 • Installatie ondersteuning van partners

 • Basis installatie training verzorgen aan monteurs partners

 • 3e lijns service dienst 24/7

 • Voorbereiden technische installaties inclusief software

 • In gebruik stellen en opleveren van installaties

 

Wij vragen de volgende kennis en ervaring

 • Nederlands in woord en schrift goed

 • Communicatief vaardig

 • Technische opleiding minimaal MBO

 • Minimaal 5 jaar praktijk ervaring

 • Ervaring met software en coding (ASCII, scripting)

 • Rijbewijs B

 

Wat bieden wij je?

 • Een leuke inspirerende werkomgeving

 • Een open informele werksfeer

 • Veel ruimte voor persoonlijke ontwikkeling

 • Een grote mate van creatieve vrijheid en zelfstandigheid

 • Werk met een hoge maatschappelijke waarde

 • Een marktconform salaris

 • Een auto van de zaak

 • Vrijdagmiddagborrel in onze eigen bar

 

Ben jij die gemotiveerde Service en Support Engineer die wij zoeken?

 

Stuur jouw reactie naar:

DEA bv

Wisselweg 33

1314 CB Almere

T.a.v. de heer W. Dugour

info@cinnovate.nl

 

 

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld!

 

 

 

 

 

Please reload

Nieuws

23 Sep 2019

Please reload

Over ons

 

Cinnovate is een verzameling producten en diensten die op de markt worden gezet door DEA bv. DEA bv is een ontwikkelbureau van toegepaste elektronica en richt zich in het bijzonder op het ontwikkelen van technologie voor de zorgsector. 

 

Meer informatie over de manier waarop wij omgaan met uw gegevens kunt u terugvinden in de privacyverklaring van Cinnovate.

Contact

 

Wisselweg 33   | 1314 CB Almere

 

0031 36 53 43 888

 

info@cinnovate.nl